a

Lorem ipsum dolor sit amet, consecteturadip iscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore sit.

sklep z kawą Ma-cafe

Kawa do biura

Kawa do biura

Smaczna i zdrowa kawa do biura

Wysokiej jakości ekspres do kawy to nieodłączny element wyposażenia każdego biura. Parzone w nim napoje skutecznie dodają pracownikom energii, ułatwiając im znaczny wysiłek umysłowy. Idealna smaczna i zdrowa kawa do biura posiadać powinna uniwersalny smak, który przypadnie do gustu zarówno miłośnikom mocnego, aromatycznego espresso, jak i fanom nieco łagodniejszych, kofeinowych napojów. W naszym sklepie internetowym kupić można różnego rodzaju kawy do biura. Z chęcią pomożemy w wyborze idealnego produktu, który sprosta oczekiwaniom każdego pracownika.

Idealna kawa, czyli jaka ?

Czym powinna charakteryzować się idealna kawa do biura? Na produkcie tego typu nie warto oszczędzać. Wysokiej jakości kawa świadczyć będzie bowiem o prestiżu danego przedsiębiorstwa. Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku będzie kawa ziarnista. Związane jest to z tym, że ma w sobie najwięcej smaku oraz unikalnego aromatu. Dobrym rozwiązaniem będzie zakup 100% arabiki. To bowiem napój niezwykle szlachetny, o łagodnym smaku. Na bazie ziaren arabiki przyrządzić można dowolny napój kawowy — od espresso, aż po latte macchiato. Jeżeli dane biuro nie dysponuje ekspresem do kawy, zdecydować można się na zakup kawy mielonej. Poza klasyczną wersją dodatkowo warto kupić wzbogaconą o dodatkowe smaki, na przykład karmelowe, orzechowe, czekoladowe czy owocowe. W biurach bardzo często spotkać można się także z ekspresami kapsułkowymi, które pozwalają na szybkie i wygodne przyrządzenie smacznej kawy.

Kawa do biura z naszej oferty

Co warto wiedzieć na temat oferowanej przez nas kawy do biura? Dedykowana jest ekspresom automatycznym i dobierana jest specjalnie pod kątem tego typu urządzeń. Cechuje się średnim stopniem palenia. Wynika to z tego, że ekspresy automatyczne potrzebują mocniej wypalonej kawy do uzyskania nieco bardziej wyrazistego aromatu. Tym, co wyróżnia kawy do biura dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego, jest fakt, że są one zdrowe. Wypalane w niskiej temperaturze przez odpowiednio długi czas. To znakomita alternatywa dla przemysłowo produkowanych napojów kawowych dostępnych w supermarketach. Tego typu kawy zawierają szereg szkodliwych dla ludzkiego organizmu substancji. Zalicza się do nich między innymi akrylamid, który w największym stopniu wytwarzany jest w ciągu kilku pierwszych minut wypalania. Na skutek szybkiego palenia w wysokich temperaturach, kawa traci zawarte w niej wszystkie, cenne substancje. Zalicza się do nich między innymi polifenol, który sprawia, że kofeinowy napój wykazuje właściwości antyoksydacyjne.

smaczna i zdrowa kawa do biura

PROWADZISZ FIRMĘ, SZUKASZ SMACZEJ I ZDROWEJ KAWY DO BIURA ? NAPISZ LUB ZADZWOŃ. DOBIERZEMY KAWĘ SPECJALNIE DLA CIEBIE.

Urlop !

Szanowni Klienci !

W dniach 17 lipca – 4 sierpnia sklep będzie nieczynny.
Wszystkie zamówienia, które wpłyną w tym okresie będą realizowane po 4 sierpnia.

Wam też życzymy udanego wypoczynku ! 🙂