a

Lorem ipsum dolor sit amet, consecteturadip iscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore sit.

sklep z kawą Ma-cafe

O nas

Sklep Ma-cafe powstał z pasji do kawy.

Od lat moje zainteresowanie budziła kawa. Gdy dziesięć lat temu w Polsce powstawały pierwsze małe palarnie kawy jako jedna z nielicznych odwiedzałam je kupując świeżą kawę. Odwiedzający mnie goście zawsze chwalili moją kawę i pytali jakiego to ekspresu używam? Niestety nie miałam czym się pochwalić, bo ekspres był nie drogi, kolbowy, nic nadzwyczajnego. Sekret stanowiła kawa. Kawa ta była aromatyczna, świeża a zapach zaparzonej kawy długo utrzymywał się w pomieszczeniu.

Bardzo zaintrygował mnie sam proces palenia kawy. Chcąc spróbować wypalania zakupiłam małą palarkę do kawy. Zamówiłam również zielone ziarna kawy i tak to się zaczęło…

Palenie kawy to proces magiczny ale i niełatwy. Zanim wypaliłam odpowiednio , wiele ziaren poszło do kosza, niestety… Po wielu próbach ,przestudiowaniu literatury finał był znakomity. Moje pierwsze wspaniale wypalone Peru, czekoladowe, orzechowe, które smakowało moim znajomym. Byłam dumna.

Wiele miesięcy trwało poszukiwanie odpowiedniej palarni, która sprostałaby moim wymogom. Wybrane przeze mnie mieszanki jak i kawy jednorodne przeszły wiele prób zanim wybrałam pełną ofertę.

Ukończyłam również wiele szkoleń a przede wszystkim szkolenie baristy, aby jeszcze bardziej zgłębić moją wiedzę tym razem na temat idealnego zaparzania kawy.

Obiecać mogę jedno, że nie zawiedziecie się Państwo pijąc kawy Ma cafe a zarówno ja jak i oferta będzie się rozwijała dynamicznie.

sklep Ma-cafe

Ma-cafe.pl. Sklep z kawą i blog o kawie.       Ma-cafe.pl. Sklep z kawą i blog o kawie.

Certyfikaty i szkolenia

Ma-cafe.pl. Sklep z kawą i blog o kawie.
Kurs Barista
Ma-cafe.pl. Sklep z kawą i blog o kawie.
Introduction to Coffee
Ma-cafe.pl. Sklep z kawą i blog o kawie.
Sensory Skills Foundation

Urlop !

Szanowni Klienci !

W dniach 17 lipca – 4 sierpnia sklep będzie nieczynny.
Wszystkie zamówienia, które wpłyną w tym okresie będą realizowane po 4 sierpnia.

Wam też życzymy udanego wypoczynku ! 🙂