a

Lorem ipsum dolor sit amet, consecteturadip iscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore sit.

Image Alt

Kawa do kawiarni

Kawa do kawiarni

Aby dana kawiarnia mogła odnieść sukces, musi być wyposażona w wysokiej jakości ekspres umożliwiający przyrządzenie doskonałej, aromatycznej, rozpieszczającej podniebienia klientów kawy. Zarówno na tego typu urządzeniu, jak i na produktach kawowych nie warto oszczędzać. Od tego zależeć będzie bowiem ilość odwiedzających Cię każdego dnia gości. Jeżeli szukasz najlepszej kawy do kawiarni, koniecznie zapoznaj się z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego. Z chęcią pomożemy w wyborze najlepszych produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb danego lokalu.

Kawa do kawiarni z naszej oferty

W naszej ofercie dostępne są różnego rodzaju kawy przystosowane pod profesjonalne ekspresy kolbowe. To jednak nie jedyna, dostępna możliwość. Jesteśmy w stanie opracować unikalne mieszanki, dopasowane do Twoich potrzeb oraz Twoich klientów. Zakres naszych działań obejmuje również przygotowywanie kaw specjalnie do kawiarni. Z chęcią przedstawimy wszystkie, dostępne możliwości. W naszym sklepie internetowym zaopatrzysz się także w różnego rodzaju dodatki do kawy, m.in. aromatyczne syropy. To znakomita alternatywa dla różnego rodzaju słodzików, takich jak cukier czy ksylitol i świetny sposób na urozmaicenie smaku kofeinowego napoju. U nas kupisz wysokiej jakości syropy popularnej marki Mount Caramel. Dostępne są w następujących wersjach smakowych: miodowej, orzechowej, piernikowej, różanej oraz waniliowej. Produkowane wyłącznie z naturalnych składników.

Jak wybrać idealną kawę do kawiarni

Idealna kawa do kawiarni powinna być przede wszystkim uniwersalna. Smakować musi zarówno miłośnikom mocnego, wyrazistego espresso, jak i fanom różnego rodzaju delikatnych napojów kawowych, jak cappuccino czy latte macchiato. Dobrać należy ją w taki sposób, aby jej smak i aromat odpowiadały znaczącej większości osób odwiedzających kawiarnię. Nie może być ani za gorzka, ani zbyt kwaskowata. Na kawie nie powinno się w tym przypadku oszczędzać. To bowiem od jej jakości zależeć będzie ilość klientów powracających do Twojego lokalu. Najlepszym rozwiązaniem będzie 100% arabika. Jest to gatunek kawy uznawany za najbardziej szlachetny i delikatny. W zależności od kraju pochodzenia wyczuwalne mogą być w niej nuty czekoladowo-orzechowe (cechują się tym ziarna pochodzące z Ameryki Środkowej i Południowej) lub kwiatowo-cytrusowe (to cecha charakterystyczna kawy uprawianej w Afryce).

W swojej ofercie posiadamy również kawy idealne pod przelew. Odpowiednie będą kawy jasno i średnio palone, w których będziemy mogli wyczuć nuty owocowe, kwiatowe oraz wspaniały aromat.

kawa do kawiarni
Kawa do kawiarni

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI. MAMY BARDZO CIEKAWE PROPOZYCJE DLA KAWIARNI.