a

Lorem ipsum dolor sit amet, consecteturadip iscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore sit.

Image Alt

Kawa do biura

Kawa do biura

Wysokiej jakości ekspres do kawy to nieodłączny element wyposażenia każdego biura. Parzone w nim napoje skutecznie dodają pracownikom energii, ułatwiając im znaczny wysiłek umysłowy. Idealna kawa do biura posiadać powinna uniwersalny smak, który przypadnie do gustu zarówno miłośnikom mocnego, aromatycznego espresso, jak i fanom nieco łagodniejszych, kofeinowych napojów. W naszym sklepie internetowym kupić można różnego rodzaju kawy do biura. Z chęcią pomożemy w wyborze idealnego produktu, który sprosta oczekiwaniom każdego pracownika.

Idealna kawa, czyli jaka ?

Czym powinna charakteryzować się idealna kawa do biura? Na produkcie tego typu nie warto oszczędzać. Wysokiej jakości kawa świadczyć będzie bowiem o prestiżu danego przedsiębiorstwa. Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku będzie kawa ziarnista. Związane jest to z tym, że ma w sobie najwięcej smaku oraz unikalnego aromatu. Dobrym rozwiązaniem będzie zakup 100% arabiki. To bowiem napój niezwykle szlachetny, o łagodnym smaku. Na bazie ziaren arabiki przyrządzić można dowolny napój kawowy — od espresso, aż po latte macchiato. Jeżeli dane biuro nie dysponuje ekspresem do kawy, zdecydować można się na zakup kawy mielonej. Poza klasyczną wersją dodatkowo warto kupić wzbogaconą o dodatkowe smaki, na przykład karmelowe, orzechowe, czekoladowe czy owocowe. W biurach bardzo często spotkać można się także z ekspresami kapsułkowymi, które pozwalają na szybkie i wygodne przyrządzenie smacznej kawy.

Kawa do biura z naszej oferty

Co warto wiedzieć na temat oferowanej przez nas kawy do biura? Dedykowana jest ekspresom automatycznym i dobierana jest specjalnie pod kątem tego typu urządzeń. Cechuje się średnim stopniem palenia. Wynika to z tego, że ekspresy automatyczne potrzebują mocniej wypalonej kawy do uzyskania nieco bardziej wyrazistego aromatu. Tym, co wyróżnia kawy do biura dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego, jest fakt, że są one zdrowe. Wypalane w niskiej temperaturze przez odpowiednio długi czas. To znakomita alternatywa dla przemysłowo produkowanych napojów kawowych dostępnych w supermarketach. Tego typu kawy zawierają szereg szkodliwych dla ludzkiego organizmu substancji. Zalicza się do nich między innymi akrylamid, który w największym stopniu wytwarzany jest w ciągu kilku pierwszych minut wypalania. Na skutek szybkiego palenia w wysokich temperaturach, kawa traci zawarte w niej wszystkie, cenne substancje. Zalicza się do nich między innymi polifenol, który sprawia, że kofeinowy napój wykazuje właściwości antyoksydacyjne.

kawa do biura

PROWADZISZ FIRMĘ, SZUKASZ KAWY DO BIURA ? NAPISZ LUB ZADZWOŃ. DOBIERZEMY KAWĘ SPECJALNIE DLA CIEBIE.